НАШ БЛОГ

12 Сер 2019
1086 ovatyrv0z5f5nz6evyk6woa9luit8yu9a8ajdrbd78 - Відкладений постинг в Instagram

Відкладений постинг в Instagram

Facebook дозволив спільнотам планувати публікації в Instagram через Creator Studio.

Планування в Instagram – це давній головний біль для SMM-менеджерів. У самому додатку такої функції немає, а сторонні сервіси для постингу обмежені тими лімітами, які існують в API сервісу.

Creator Studio – інструмент для публікації, управління, монетизації та аналізу ефективності контенту в Facebook і Instagram. Він пропонує широкий набір функцій: від управління постами до статистики.

Це оновлення стане відмінним помічником для власників бізнес акаунтів, адміністраторів і редакторів спільнот в розумінні того, як їх контент допомагає їм управляти своїми сторінками. Поява цієї функції в Creator Studio прибирає обмеження, передбачені для сторонніх сервісів, і робить процес планування більш зручним. Крім того, тепер адміністратори спільнот зможуть бачити, як виглядатимуть їхні пости в стрічці Instagram.

Адміністратори і редактори Сторінки Facebook можуть використовувати Creator Studio, щоб публікувати контент в будь-яких акаунтах Instagram, пов’язаних з цією Сторінкою. Вони також можуть редагувати або видаляти існуючі публікації, створені будь-якими акаунтами Instagram, пов’язаними з цією Сторінкою, і ділитися публікаціями Instagram на Сторінці Facebook.

При цьому планувати публікації в форматі Instagram Stories в Creator Studio поки немає можливості.

Запуск цього оновлення було розпочато в липні. А в цьому місяці доступ до нього отримала велика кількість користувачів.

Експерти впевнені, що це нововведення сподобається SMM-менеджерам, хоча фахівці галузі продовжують сподіватися, що коли-небудь Facebook вмонтує цю функцію в додаток Instagram.

Raza|SMM

RAZA|SMM

Ми маркетинг агенція повного циклу RAZA|digital. У нашому арсеналі 8 років досвіду, дружна команда, професійне обладнання та власна фотостудія у м.Львів. Ми створюємо фото контент будь-якої складності: зйомка одягу, взуття, аксесуарів для інтернет-магазинів і модної індустрії. Premium якість. Повний пакет послуг з фотографування одягу (предметна, каталожна, рекламна) і відеозйомка для фешн брендів (відео-дефіле, промо ролики, івент-відео, зйомка бекстейджа). А ще великий спектр дизайнерських послуг: дизайн логотипу, розробка макетів для зовнішньої релами, дизайн каталогів, та друкованої продукції.