Досить тексту. Покажіть клієнтам відео

А ми допоможемо його створити

Відеозйомка для вашого бізнесу

RAZA|marketing спеціалізується на відеозйомці і створенні роликів для бізнесу. Ми пропонуємо предметну відеозйомку для e-commerce, відео для YouTube, корпоративні ролики. Додаткові послуги: аерозйомка, монтаж, адаптація і озвучка диктором, музичний супровід і графічне оформлення роликів.

Важливо

Клієнти на 74% краще розуміють вашу послугу або продукт після перегляду відеопрезентації.

Тривалість

Рекомендована тривалість для промоційного ролика – від 30 до 120 секунд.

Ціна

В середньому від 200 $, але вартість багато в чому залежить від побажань і потреб клієнта.

Порада

Перші 10 секунд відео вкрай важливі – розміщуйте ключове повідомлення на початку.

Рекламне промо

Проморолик – це коротке відео для просування конкретного товару (послуги), або компанії. В середньому тривалістю від 30 до 120 секунд.

Відеоогляди

Відеоогляди – це найкращий спосіб допомогти клієнту прийняти рішення про покупку. Такий ролик може бути максимально простим, але зобов’язаний бути інформативним.

Предметна зйомка

Предметна відеозйомка – це демонстрація переваг і характеристик товару, або послуги.

Вартість відеозйомки

Відеозйомка бекстейджа, створення промоційного ролика для бренду одягу, взуття, аксесуарів прораховується індивідуально. Ціна проморолика залежить від сценарію, бажаних параметрів зйомки і обраної локації.

ПРО НАС

Ми маркетингова агенція повного циклу RAZA|marketing. У нашому арсеналі 8 років досвіду, дружна команда, професійне обладнання, власна фотостудія у м. Львів. Ми створюємо фотоконтент будь-якої складності: від предметних знімків до складних рекламних проектів. Також надаємо послуги відеозйомки – проморолики, відеоогляди, навчальне відео. А ще великий спектр дизайнерських послуг: неймінг, дизайн логотипу, розробка макетів для зовнішньої релами, дизайн каталогів та друкованої продукції.