Dark

Light

Dark

Light

На верх

Відеопродакшн

Виготовляємо відеоролики для бізнесу під поставлену ціль та задачу

Наша студія спеціалізується на відеозйомці і створенні роликів для бізнесу. Ми пропонуємо предметну відеозйомку для e-commerce, відео для YouTube, корпоративні ролики. Додаткові послуги: аерозйомка, монтаж, адаптація і озвучка диктором, музичний супровід і графічне оформлення роликів.

Чому відео важливе для ефективного просування бізнесу?

Відео це ефективний інструмент просування та активно застосовується у всіх галузях та напрямах діяльності компаній. Відеоматеріал допомагає сформувати комунікацію з клієнтами, створити необхідні асоціації і потрібним чином зв’язати глядацьку емоцію з компанією або продуктом. 

Що ми пропонуємо?

Рекламний ролик

Рекламний ролик вміщує в себе всю необхідну інформацію, яка здатна в повній мірі описати надавані послуги, анонсувати різного роду заходи і розповісти про певний продукт. Замовити рекламне відео варто і тому, що такий вид відео реклами сприймається набагато краще, ніж друкована інформація або ж просте зображення. 

Що отримуєте в результаті

Рекламний відеоролик який покаже якість і надійність вашої компанії або продукту великій кількості споживачів

Предметна зйомка

Широко використовується в маркетингових стратегіях для підвищення конверсії сайтів, інтернет-магазинів. Призначений  для презентації зовнішніх характеристик товару (конструкції, дизайну, текстур).

Що отримуєте в результаті

Відеоролик для бізнесу який детально та креативно покаже споживачам особливості та переваги продукту

Відеоогляд

Це вид відеоролика який презентує товари або послуги компанії, його ефективність в рази перевершує будь-який текстовий опис. Поширений в сфері бізнесу поряд з рекламними та презентаційними роликами.

Що отримуєте в результаті

Відеоролик що зекономить час на консультації і відвідування торгової точки та спонукатиме клієнта швидко прийняти рішення про покупку

Корпоративне відео

Стиль корпоративного ролика може бути іміджевим, рекламним, інформаційним або презентаційним, та спрямованим на рекламу бренду, послуг та продуктів

Що отримуєте в результаті

Міні відеофільм який вигідно розповість аудиторії про компанію та її діяльність

Аудіоролик

Наша студія працює над текстом, впорядковує і висловлює в правильній формі ключову ідею, допомагає забезпечити харизматичність і легкість сприйняття на слух для цільової аудиторії компанії.

Що отримуєте в результаті

Аудіоролик який буде привертати увагу та виконувати основне завдання – продавати

Як відбувається створення відеоконтенту?

Ідея

Яка у вас історія? Подумайте як ваша компанія має виглядати у відеоролику? Як її будуть сприймати глядачі? Яка основна задача відео? Якщо у вас є відповіді на ці запитання це круто. Але якщо немає це буде завданням для нашої команди маркетологів, відеографів та сценаристів.

Сценарій

Від того, наскільки правильно написаний сценарій, наскільки він зрозумілий і універсальний залежить взаєморозуміння між клієнтом і продакшеном. Сценарій відеоролика перевести ідею в текст, який реалізується на знімальному майданчику і постпродакшені, а також приблизно оцінити хронометраж.

Технічне забезпечення

Наявність першокласної техніки, сучасного програмного забезпечення, дозволяє відкоригувати колір відео матеріалів, доповнити їх графічними елементами, відповідно до умов і вимог замовника. У нас працюють досвідчені оператори монтажу та креативні motion дизайнери, які індивідуально підходять до кожного клієнта.

Відеоролик під ключ

Створене відео для вашого бізнесу стане ефективним інструментом для просування та комунікації з клієнтами. Ви отримаєте динамічну, цікаву для глядача картинку відеоролика яка забезпечить виконання поставленої цілі. 

video - Відеопродакшн

Зйомка відеоогляду тренажеру Fit on row для HD Sport

Відео огляд геймерського крісла LEVEL ONE

Рекламний ролик для магазину білизни Pierre Cardin

Реламний ролик Fragolino

Промо ролик мобільного додатку GOLD MASTERS

Зйомка відеоогляду тренажеру Fit on row для HD Sport

 • Дизайн

  Відеоогляд

 • Клієнт

  HD Sport

View Project

Відео огляд геймерського крісла LEVEL ONE

 • Дизайн

  Відео огляд

 • Клієнт

  HD SPORT

View Project

Рекламний ролик для магазину білизни Pierre Cardin

View Project

Промо ролик KEDOFF

View Project

Реламний ролик Fragolino

View Project

Промо ролик мобільного додатку GOLD MASTERS

View Project