Dark

Light

Dark

Light

На верх

Маркетинг у соціальних мережах

Будуємо лояльну комунікацію на одній території з вашою цільовою аудиторією.

Для багатьох українців соціальні мережі — частина повсякденного життя, а перегляд стрічки оновлень — найкомфортніший спосіб споживання контенту. Тут інтернет-аудиторія відкрито ділиться своїми вподобаннями та налаштована на комунікацію. Соціальні мережі — можливість побудувати довгострокові стосунки довіри між брендом і споживачем, адже тут для цього створені найсприятливіші умови. Саме тому маркетинг у соцмедіа може стати найбільш органічним та переконливим форматом просування вашого бренду.

Чому варто включити комунікацію в соціальних мережах до маркетингового міксу?

Сучасні інструменти соціальних мереж дозволяють детально сегментувати аудиторію і взаємодіяти з кожною окремою групою. Та найголовніше — те, що тут ваш бренд на одній території зі споживачем: ви близькі, говорите однією мовою та з перших вуст дізнаєтеся, що подобається вашій аудиторії і що її турбує. Жоден інший інструмент інтернет-маркетингу не має такої переваги.

Що ми пропонуємо?

Розробка SMM-стратегії

Стратегія просування в соціальних мережах — фундамент, на основі якого будується комунікація. Ми визначаємо, з ким і яким чином має взаємодіяти бренд, які меседжі транслювати та за допомогою яких інструментів доносити їх до цільової аудиторії.

Як розробляється стратегія?
Аудит

Визначаємо цільову аудиторію, вивчаємо місце бренду на ринку та конкурентне оточення, аналізуємо попередні рекламні кампанії, якщо вони були.

Портрет аудиторії

Формуємо детальне уявлення про різні сегменти аудиторії, з якими компанія планує взаємодіяти: враховуємо їхні потреби, інтереси, спосіб життя.

Платформи та інструменти

Відповідно до цілей просування, портрету аудиторії та її мотивів підбираємо платформи, інструменти і канали комунікації.

Ключові показники ефективності

На основі цілей і завдань визначаємо критерії, за якими будемо оцінювати успішність просування.

Цілі та завдання

Визначаємо комунікаційні цілі: це може бути збільшення впізнаваності бренду серед цільової аудиторії, зростання кількості згадок про бренд, збільшення контактів з аудиторією, ріст лояльності до бренду.

Інсайт

Шукаємо мотив, що підштовхне споживача до взаємодії з брендом.

Зміст

Розробляємо тематики і рубрики, в рамках яких буде розвиватися комунікація. Продумуємо візуальну концепцію й tone of voice.

Супровід брендів у соціальних медіа

Сторінка бренду в соціальній мережі — платформа для діалогу між брендом і споживачем. Чим релевантніший і якісніший ваш контент, чим уважніше спілкування — тим міцніший психологічний зв’язок із цільовою аудиторією.

Відповідно до цілей, поставлених перед присутністю бренду в соцмережі, ми підбираємо необхідну кількість публікацій, визначаємо їхній характер, частоту виходів і розробляємо підхід до обробки запитів від споживачів. На цій основі будується щомісячна робота із супроводу бренду.

Що входить до супроводу бренду?
Розробка контент-плану

Формуємо тематику контенту на місяць: збираємо інформаційні приводи для публікацій і визначаємося, на які продукти, послуги та пропозиції варто зробити акцент. Продумуємо теми, формати та ідеї публікацій і плануємо дати їхніх виходів.

Підготовка візуальних матеріалів

Орієнтуючись на дизайн-концепцію супроводу бренду, готуємо візуал для публікацій: це можуть бути фото, відео, колажі, проста чи складна анімація.

Комунікація з учасниками спільноти

Щодня обробляємо запити користувачів згідно з обраним підходом до комунікації — схемами реакції на кожен тип звернень. Усі запити й відповіді на них категоризуємо і фіксуємо в онлайн-таблиці, аби разом з клієнтом контролювати комунікацію зі споживачами у режимі реального часу та відстежувати тенденції у стосунках аудиторії з брендом.

Підготовка й аналіз звітних матеріалів

Готуємо звіт із роботи за місяць: вказуємо, яких результатів досягли, аналізуємо ключові показники і за потреби даємо рекомендації, які зміни варто внести в тактику супроводу бренду.

Підготовка текстів

На основі розроблених тем та ідей готуємо тексти публікацій. Пишемо у стилістиці й тональності, яку бренд обрав для комунікації зі своєю аудиторією.

Розміщення публікацій на майданчиках бренду

Розміщуємо публікації, максимально враховуючи деталі: час виходу; геолокацію, хештеги, емоції та інші можливості, передбачені функціоналом соцмереж.

Налаштування та моніторинг рекламних кампаній

Органічного охоплення аудиторії в соцмережах зазвичай недостатньо для досягнення цілей бренду. Тому в рамках супроводу бренду налаштовуються таргетовані кампанії на просування спільноти та окремих публікацій. Для кожної публікації, яку ми плануємо просувати, підбираємо максимально релевантну аудиторію. Після запуску кампаній відстежуємо їхній перебіг і за потреби вдосконалюємо налаштування для покращення ефективності.

Що ви отримуєте в результаті?

Представництво бренду в соціальній мережі, де він постійно транслює свої переваги на одній території зі споживачем та своєчасно і грамотно надає зворотний зв’язок.

Таргетована реклама

Таргетована реклама — максимально гнучкий рекламний інструмент: в основі трансляції лежить реальна поведінка та інтереси користувачів. Рекламні алгоритми співставляють багатотисячні комбінації соціодемографічних та поведінкових характеристик — а тому забезпечують якнайточніше попадання саме у вашу цільову аудиторію та її мотиви.

Хтось ще не чув про ваш продукт, хтось знайомий із продуктом-конкурентом, хтось знає вашу компанію і радий стати підписником, щоб із перших рук отримувати актуальну інформацію.

Таргетовану рекламу можна налаштувати тонко і вибірково на конкретну аудиторію, а сегменти аудиторії — звужувати, розширювати, ділити чи перетинати. І кожна варіація — це нова можливість для досягнення вашої цілі.

Як проводиться таргетована кампанія?
Уточнення цілей кампанії

З’ясовуємо, якої цілі має досягти кампанія: залучення нових підписників до спільноти, трафік на сайт, охоплення цільової аудиторії, просування публікацій, ремаркетинг чи генерація заявок.

Підготовка текстів для рекламних оголошень

Пишемо тексти, що виражають основну ідею кампанії, враховують стиль комунікації бренду в соціальних мережах та відповідають технічним вимогам.

Налаштування рекламної кампанії

Налаштовуємо трансляцію таргетованих оголошень відповідно до критеріїв, вказаних у медіаплані.

Звітність

Надаємо детальний звіт за результатами трансляції, а також за потреби готуємо проміжні звіти протягом кампанії.

Узгодження основної ідеї рекламної кампанії

Визначаємо основну ідею кампанії, яка буде відображатися в таргетованих оголошеннях. Найчастіше таргетована реклама транслюється в рамках комплексної РК, для якої вже розроблене ключове повідомлення та key visual. У такому випадку наше завдання — грамотно адаптувати їх із врахуванням особливостей соцмереж.

Розробка візуальних матеріалів

Готуємо чи адаптуємо візуальні матеріали для кампанії згідно з вимогами та особливостями, що впливають на ефективність оголошення (формат візуалу, обсяг і вигляд тексту на зображенні тощо).

Налаштування та моніторинг рекламних кампаній

Органічного охоплення аудиторії в соцмережах зазвичай недостатньо для досягнення цілей бренду. Тому в рамках супроводу бренду налаштовуються таргетовані кампанії на просування спільноти та окремих публікацій. Для кожної публікації, яку ми плануємо просувати, підбираємо максимально релевантну аудиторію. Після запуску кампаній відстежуємо їхній перебіг і за потреби вдосконалюємо налаштування для покращення ефективності.

Що ви отримуєте в результаті?

Досягнення поставлених цілей завдяки тонким налаштуванням, потраплянню в потрібні сегменти аудиторії та постійному моніторингу й супроводу кампанії.

Розробка гайдлайну для супроводу спільнот бренду

Якщо ви плануєте доручити супровід спільнот бренду співробітнику чи команді всередині компанії — вам знадобиться гайдлайн. Це посібник із представлення вашого бренду в соціальних мережах, що регламентує роботу і допомагає спеціалісту ефективно будувати комунікацію бренду відповідно до його SMM-стратегії.

Що включає в себе гайдлайн?
Розробку стратегії та інформацію щодо позиціювання бренду

Поради щодо підготовки матеріалів та їхнього розміщення

Уточнення щодо стилістики текстів і візуалів

Рекомендації щодо реакцій на запити користувачів

Що ви отримуєте в результаті?

Збір ключових правил щодо того, чому варто приділити увагу при самостійному супроводі спільнот бренду та оптимізацію ресурсів ваших спеціалістів.

Аудит спільнот і рекламних кампаній у соціальних медіа

Аудит — можливість отримати сторонню фахову думку про якість та ефективність просування вашого бренду. Виявлення плюсів і мінусів поточної роботи допоможе скоригувати подальший курс і досягати кращих результатів.

Як відбувається аудит?
Ми детально аналізуємо інформацію про ваш проєкт: вивчаємо бренд, що просувається (його історію, особливості, переваги), а також конкурентне середовище. Далі досліджуємо особливості комунікації з цільовою аудиторією, співвідносимо цілі й завдання з тактикою супроводу спільнот і даємо рекомендації з подальшого просування.

Що ви отримуєте в результаті?

Аналіз ваших бренд-майданчиків у соціальних мережах і характеристики комунікації на них із детальним розбором плюсів та мінусів. Рекомендації щодо подальшого супроводу, коригування контент-стратегії, позиціювання та представлення бренду в соціальних мережах.

smm - Маркетинг у соціальних мережах