fbpx

НАШ БЛОГ

23 Гру 2019

Секрети вдалої мобільної фотографії

Хочете самі банальні поради по мобільній фотографії які всі вперто ігнорують??

  • Витирайте камеру перед тим як фотографувати
  • Фокусуйте забраження на головному об’єкті
  • Використовуйте ноги, а не ZOOM
  • Не використовуйте спалах

А якщо говорити серйозно, то щоб ви стали ближчими до ідеальних фото із смартфона, ми підготували список рекомендацій, які допоможуть вам поліпшити навички.

Експозиція

Це та кількість світла, яке проникає на матрицю камери через лінзу.
Регулюйте його, щоб отримати ту кількість світла, яку вам необхідно.

Правило третин

Тут розкажемо детально, бо композиція кадру вкрай важлива для сприйняття фотографії.

Ключове і одне з найбільш простих правил побудови композиції, що застосовується у фотографії – правило третин – дуже корисне початківцям, які ще не знають, як скомпонувати кадр

Згідно правила зображеня поділяється лініями на 9 рівних частин. Важливі елементи композиції мають бути розташовані уздовж цих ліній, або на їх перетині — в так званих точках сили.

Це створює враження акцентування, більшої напруги, енергії та більшої зацікавленості до композиції, ніж просте розташування предмета фотографування в центрі кадру.

Правильний вибір точки або лінії, на якій розташовується основний об’єкт фотографування дозволяє збільшити виразність знімку.

◾️ якщо на знімку присутній лише один об’єкт, його бажано розташувати з лівого боку кадру.
◾️ якщо на знімку присутні декілька об’єктів, домінуючий об’єкт має бути розміщений в правій нижній точці.

Ракурс

Перед початком зйомки просто подивіться на дисплей. Можливо, необхідно перейти на інше місце або поміняти кут зйомки. На це піде не багато часу, і ви зможете подивитися на свій знімок з різних ракурсів.

Світло

Саме воно створює фотографію. Прийміть його і навчитеся з ним працювати. Експериментуйте з тінями: іноді на знімку вони виглядають ефектніше, ніж елементи, які їх відкидають. Ловіть сонячні відблиски і відблиски світла в відображеннях. Пробуйте працювати з підсвічуванням – залишайте освітлення позаду об’єкта зйомки.

Кольорова палітра

Існує три головних кольори – червоний, жовтий, синій, і їх змішування між собою в різних пропорціях дозволяє отримати всі інші кольори палітри. Гармонійним поєднанням є набір кольорів одного відтінку, і застосування 2-3 кольорів протилежних у палітрі. Уникайте поєднання не поєднуваних яскравих кольорів.

Дублі

Більше дублів можливість вловити потрібний ракурс і момент. А потім вибрати найкраще фото.

На сьогоднішній день мобільна фоторгафія це тренд. А от чи буде сама ваша фотографія трендовою – залежить від вас самих

Raza|SMM

RAZA|SMM

Ми маркетинг агенція повного циклу RAZA|digital. У нашому арсеналі 8 років досвіду, дружна команда, професійне обладнання та власна фотостудія у м.Львів. Ми створюємо фото контент будь-якої складності: зйомка одягу, взуття, аксесуарів для інтернет-магазинів і модної індустрії. Premium якість. Повний пакет послуг з фотографування одягу (предметна, каталожна, рекламна) і відеозйомка для фешн брендів (відео-дефіле, промо ролики, івент-відео, зйомка бекстейджа). А ще великий спектр дизайнерських послуг: дизайн логотипу, розробка макетів для зовнішньої релами, дизайн каталогів, та друкованої продукції.