fbpx

НАШ БЛОГ

04 Гру 2019

Рекламна фотографія косметологічних послуг. Чек-ліст.

У будь-якої рекламної фотографії є певна мета – представити товар або послугу

Однією із сфер застосування даного виду фотографії це косметологія – вона все активніше користується попитом і конкуренція тут велика. Тому, щоб бізнес міг бути в ТОП, необхідно мати якісну базу фотографій.

Чек ліст

Чек-ліст не обов’язково наслідувати на всі 100%. Кожен проект індивідуальний і у кожного різний бюджет. Адаптуйте його під свій бізнес. У більшості випадків бажаний професійний фотограф, а в якихось окремих потребах можна обійтися і підручними засобами.

Для активного просування вам знадобляться наступні фотографії:

Фото інтер’єру – говорить про те, що ви надаєте послуги в пристойному місці, а не в підвалі.

Атмосферні фотографії деталей інтер’єру – говорить про те, що у вас затишно і комфортно (безпечно).

Фото апаратів для косметології – говорить про те, що ви використовуєте серйозне обладнання, а не китайські підробки.

Фото фахівців – говорить про те, що ваші майстри теплі і привітні люди. Ще вони самі добре виглядають.

Фото робіт до / після  – говорить про те, що надані послуги приносять хороший видимий  результат.

Фото приміщення разом з моделлю – показує, як ви тепло зустрічаєте гостей і дбаєте про клієнтів.

Фото «з життя» – показує, що ви і ваша команда майстрів теж люди і ваш центр живе своїм цікавим життям. Ви не просто якась корпорація без душі.

Де використовувати фотографії

На сайті: в розділі «про нас», на сторінках присвячених конкретним послугам, на головній сторінці, на сторінці «контакти», на банерах з акціями.

У соціальних мережах (Facebook, Instagram): до постів з описом послуг та акцій, при описі переваги центру, при створенні постів для платної реклами.

Інші майданчики: при оформленні вашої сторінки в онлайн каталогах мед. центрів, косметології та салонів краси, для поліграфії, при друку листівок, для рекламних банерів на інших сайтах, для сайтів купонів, для публікацій в журналах, при замовленні статей у блогерів.

Пошук і робота з фотографом

Не розраховуйте, що ви в свою першу ж фотозйомку знайдете ідеального фотографа і отримаєте найкращі в світі фотографії. Можливо в перший раз все пройде не так гладко і вам не все сподобається. Не можна передбачити все, головне ви зрозумієте свої помилки і будете краще знати, що робити в наступний раз.

Звичайно ж, це не правило. Все залежить від того наскільки ретельно ви підійшли до пошуку фотографа.

Ви можете завантажити за посиланням на сайті фотографа бриф, заповнити його і відправити його фотографу. Там вказані багато пунктів, де ви детально опишете завдання яке ви ставите перед фотографом.

Не радимо брати в фотографи знайомого, який ніби як непогано розбирається в техніці і готовий зробити фотографії безкоштовно. За безкоштовно ви можете отримати фотографії, які будуть виглядати убого. За безкоштовно ви не зможете вимагати від людини весь обсяг роботи, який вам потрібен. Але завжди бувають винятки)

Уточніть який обсяг із списку фотограф може виконати за ваш бюджет

Може за ваш бюджет фотограф зможе зробити тільки інтер’єрну зйомку і фото співробітників. Більше фотографій – вище вартість зйомки, але і більше рекламних матеріалів на майбутнє. Можливо ви вирішите розділити зйомку на кілька етапів.

Для чого потрібно стільки фотографій?

Чим більше ви ділитеся інформацією про ваш бізнес і його роботу, тим більше довіри він викликає і тим більше клієнтів хочуть записатися до вас

З великою кількістю фотографій ви можете практично закрити питання контент плану в інстаграмі і інших соцмережах на пів року, а то й рік вперед. У вас будуть всі потрібні фотографії під пости до практично будь-якої тематики та до будь-якої послуги.

Залишиться тільки придумати текст і вибрати до нього потрібну фотографію з готового списку. А якщо врахувати, що через півроку, рік після публікації ці фотографії можна буде пустити в хід по колу, то вважайте, що у вас є нескінченний матеріал для роботи у всіх соцмережах. Вам більше не доведеться брати нудні і стандартні фотографії з пластиковими обличчями моделей, які використовують 100500 інших косметологічних клінік.

Raza|SMM

RAZA|SMM

Ми маркетинг агенція повного циклу RAZA|digital. У нашому арсеналі 8 років досвіду, дружна команда, професійне обладнання та власна фотостудія у м.Львів. Ми створюємо фото контент будь-якої складності: зйомка одягу, взуття, аксесуарів для інтернет-магазинів і модної індустрії. Premium якість. Повний пакет послуг з фотографування одягу (предметна, каталожна, рекламна) і відеозйомка для фешн брендів (відео-дефіле, промо ролики, івент-відео, зйомка бекстейджа). А ще великий спектр дизайнерських послуг: дизайн логотипу, розробка макетів для зовнішньої релами, дизайн каталогів, та друкованої продукції.