Dark

Light

Dark

Light

На верх

Перспективні ніші для бізнесу 2019

Представляємо вашій увазі кілька кращих ідей для бізнесу в 2019 році, які гарантовано будуть приносити непоганий стабільний дохід.

 Мобільний сервіс

Кількість людей, що мають смартфони, стає дедалі більше, тому мобільний сервіс можна сміливо назвати найбільш затребуваною нішею для бізнесу 2019 року.

 Чим можна зайнятися?

Розробка мобільних додатків. У наш час практично всі великі компанії використовують різні додатки для просування своїх послуг або товарів. Крім того, став рости інтерес до такого продукту і в банківській сфері;

Мобільні версії сайтів. За даними соціологічних опитувань, близько 75% громадян нашої країни заходять в глобальну мережу через мобільні пристрої. Виходячи з цього можна зробити висновок, що в майбутньому стане рости попит на розробку мобільних версій сайтів;

Платіжні сервіси. Це досить прибуткова ніша 2019 року, яка дозволяє отримувати пристойні доходи. Але в цій справі неможливо обійтися без інноваційних технологічних рішень;

Лідогенерація.

За статистикою, 70% користувачів інтернету потрапляють на різні сайти саме з соціальних мереж, відповідно, вони є основним джерелом лідогенераціі. У цій бізнес ніші 2019 року, працює чимало фрілансерів, але, незважаючи на це, вона потребує унікальної торгової пропозиції. Якщо ви шукаєте вільні ніші в бізнесі обов’язково зверніть увагу на цю сферу діяльності.

Хендмейд

У наш час для виробництва різної продукції використовують, в основному, штучні матеріали, тому почав зростати попит на що-небудь натуральне і, в той же час, оригінальне. Як правило, такі унікальні продукти роблять вручну, тому коштують вони недешево. Якщо ви володієте творчими здібностями і любите займатися ручною роботою, можна почати прибутковий бізнес з малими вкладеннями в 2019 році, пов’язаний з виробництвом виробів хендмейд. В даному сегменті ринку немає великих гравців, тому рівень конкуренції тут досить низький.

Що можна робити?

 • Ексклюзивну одяг і аксесуари;
 • Біжутерію ручної роботи;
 • Ялинкові прикраси;
 • Святковий декор;
 • Авторські ляльки;
 • Оригінальні предмети інтер’єру;
 • Глиняний посуд і т. д.

Ідеї ​​хендмейд – це відмінний спосіб, як почати свій бізнес з нуля без грошей в 2019 році.

Медицина

 Останнім часом стала користуватися великою популярністю мануальна терапія. Люди, яким не допомагає звичайне медикаментозне лікування, часто звертаються до нетрадиційної медицини. Попит на такі послуги щорічно зростає. Це відмінна ніша для початку бізнесу, оскільки вона відрізняється високою прибутковістю і не вимагає серйозних фінансових вкладень.

Друге місце за популярністю займають спеціалізовані клініки – кардіологічні центри, кабінети УЗД та інше. Безумовно, для того щоб зайняти таку прибуткову нішу для бізнесу 2019, будуть потрібні серйозні капіталовкладення, а й обслуговування в вузькоспеціалізованих клініках коштує недешево, тому ви зможете швидко повернути всі свої початкові інвестиції.

Великою популярністю користуються стоматологічні кабінети. Сучасні люди хочуть мати особистого стоматолога, якого можна відвідувати у зручний для них час. Найголовніше в цій справі – це надані з комфортом недорогі якісні послуги. Перед тим як вибрати нішу для бізнесу зважте всі за і проти, щоб не допустити серйозних помилок на старті.

Продукти харчування

Підприємці часто цікавляться, які ніші бізнесу будуть розвиватися в кризу? Відповідь проста – все, що пов’язано з товарами першої необхідності, а зокрема, з продуктами харчування.

 Що можна зробити?

Організувати виробництво. Тут йде мова не про величезні підприємствах. Наприклад, можна зайнятися виготовленням домашніх солодощів, консервацією, соліннями і іншим;

Торгівля. Не поспішайте відразу відкривати магазин. Для початку спробуйте продавати тістечка або торти на замовлення через інтернет. Це досить вигідний бізнес в 2019 році з мінімальними вкладеннями;

Доставка продуктів харчування. Це ще одна затребувана ніша для бізнесу 2019 року, яка поки ще не заповнена іншими підприємцями. Можна доставляти гарячі обіди або піцу з найближчих кав’ярень або готувати їх самостійно в домашніх умовах. Якщо ви хочете зайнятися такою справою, потрібно в першу чергу об’єктивно оцінити свої можливості. Швидше за все, вам доведеться найняти помічника або укласти договір про співпрацю зі службою кур’єрської доставки.

Виробництво і торгівля продуктами харчування входять в топ ніш бізнесу для підприємців-початківців. Цей напрямок діяльності є затребуваним в будь-яких економічних умовах, тому буде гарантовано приносити непоганий стабільний дохід.

 Навчання

Не знаєте, як знайти свою нішу в бізнесі? Якщо ви володієте якимись знаннями або досвідом в тій чи іншій сфері, прийшов час поділитися з ними за гроші з іншими людьми. Але для того щоб зайняти вільну нішу для малого бізнесу в даному сегменті ринку, потрібно багато працювати і постійно оновлювати свої знання. Технічний прогрес стрімко розвивається, інформація швидко застаріває, тому якщо ви хочете вчити інших, потрібно постійно підвищувати рівень своїх знань. Не чекайте того моменту, коли ви вивчите предмет досконально. Як вже говорилося вище, інформація змінюється з величезною швидкістю, тому ви ніколи не досягнете поставленої мети. Починайте працювати в бізнесі прямо зараз, поповнюйте свої знання і у вас все вийде.

Як продавати свої знання?

 • Пишіть книги або невеликі посібники в темі, якій добре орієнтуєтеся
 • Знімайте відеоуроки і продавайте їх в мережі
 • Розробляйте різні навчальні курси
 • Проводьте тренінги та семінари
 • Пропонуйте клієнтам консультації

 Вибирайте, на свій погляд, найуспішнішу нішу бізнесу і починайте діяти. У наш час багато людей прагнуть отримати нові знання, тому ви не будете відчувати нестачі в клієнтах.

Ремонт

У зв’язку з кризою багато людей не поспішають викидати старі речі, які підлягають ремонту. Якщо ви вмієте щось ремонтувати побутову техніку, або меблі, не варто довго замислюватися над тим, яку нішу вибрати для бізнесу. Відкрийте ремонтну майстерню і починайте заробляти гроші. Навіть якщо ви не розбираєтеся в техніці, можна орендувати приміщення, закупити необхідні інструменти, обладнання і найняти на роботу кваліфікованих фахівців. В принципі, можна виконувати ремонт і вдома у клієнтів. Такий варіант підходить для новачків, у яких немає грошей на оренду приміщення під майстерню. До речі, це дуже зручно для клієнтів, оскільки з перевезенням великої побутової техніки, такої як холодильник або пральна машина, можуть виникнути певні проблеми.

 Одна з найкращих ніш для бізнесу в 2019 році – це ремонт квартир під ключ. Така діяльність буде приносити непоганий прибуток. У цій справі є один секрет. Найчастіше замовники не розуміються в якості робіт, зате вони завжди оцінюють рівень сервісу. Якщо ви хочете, щоб бізнес розвивався, виконуйте всі роботи строго в обумовлені терміни.

Висновки

Початок будь-якого бізнесу супроводжується якимись певними ризиками. Але якщо ви зможете знайти самі перспективні ніші для бізнесу 2019 року, можна швидко досягти великих успіхів. Ризикуйте, експериментуйте і вам обов’язково посміхнеться удача.

Author avatar
iri_raza
https://raza.com.ua