НАША КОМАНДА

ПРО НАС

Ми маркетингова агенція повного циклу RAZA|marketing agrncy. У нашому арсеналі 8 років досвіду, дружна команда, професійне обладнання, власна фотостудія у м. Львів. Наші основні напрямки роботи – SMM та ФОТО/ВІДЕОпродакшн – комплексне просування, послуги зі створення контенту, реклама, та дизайн для соцмереж. 

Ми створюємо фотоконтент будь-якої складності: від предметних знімків до складних рекламних проектів. Також надаємо послуги відеозйомки – проморолики, відеоогляди, навчальне відео. А ще великий спектр дизайнерських послуг: неймінг, дизайн логотипу, розробка макетів для зовнішньої реклами, дизайн каталогів та друкованої продукції.

 Складно уявити сферу маркетингу, яка не входить в портфоліо наших співробітників. 

Чого ми тільки не робили!

  •   масштабували бізнес для мережі магазинів іграшок та кацтоварів , 
  •   проектували нові магазини у сферах текстилю для дому та шкіргалантереї, 
  •   розробляли логотип та каталог продукції для кондитерської фабрики, 
  •   знімали відеоролики для інтернет-магазину товарів для спорту,
  •   створювали контент для соцмереж фотографа та магазинів текстилю,
  •   відзняли тисячі кадрів рекламних фотографій для найрізноманітніших сфер: краса, мода, спорт, здоров’я, стиль, бізнес – список довгий.

Професіонали в нашій компанії працювали із брендами «Piere Cardin», «Bao Home Textile», «HD Sport», «La Carte», «Монако», «Майстерня Шоколаду» і багатьох інших.

Рекламних агентств багато.

RAZA – унікальне!

НАШІ КЛІЄНТИ

Ми прикладаємо максимум зусиль для успішного і взаємовигідного співробітництва. Більшість наших клієнтів стають постійними бізнес-партнерами

Консультація

Якщо у вас є питання про нашу роботу або вам потрібна допомога в інструментах SMM / Фото продакшн / ВІДЕО продакшн / Дизайн для соц. мереж, напишіть нам.

Запит на пропозицію

Якщо ви хочете отримати комерційну пропозицію, створене спеціально для вас, клікніть на кнопку нижче. Порекомендуємо послуги і розрахуємо бюджет.

Підписатися на розсилку

Якщо вам цікаво дізнаватися про наші акції та новинки у виробництві контенту, роботі з репутацією і просуванні в соціальних мережах, підпишіться на нашу розсилку.