Дизайн, брендинг, промоушн

Застосовуємо  досягнення в Digital на користь брендів

Компетенції

01      Брендинг

02      Ребрендинг

03      Дизайн

04      Маркетинг

05      Фотозйомка

06      Відеопродакшн

ЕКСПЕРТИЗА – це наші вміння, досягнення та користь

Допоможемо освіжити комунікацію, налагодити зв’язки з клієнтами та побудувати корпоративне ЗМІ

Комунікативні SMM-стратегії

Ми починаємо рекламну кампанію розробивши план комунікації, вивчивши аудиторію, збудувавши логіку спілкування, розробивши детальний контент-план. Або не починаємо зовсім, а сенс?

РОЗРОБИТИ

Креативні SMM-стратегії

В основі такої стратегії лежить яскрава комунікативна ідея, близька і зрозуміла споживачеві. З жінками ділимося секретами, з братвою базаримо, з молоддю роздуваємо.

Запиляти

Графічний дизайн

Чим цікавіший дизайн графічних складових бренду, тим більше нових поглядів і, звичайно ж, покупок. А хіба не це основне завдання?

Створити

Зйомка відеороликів

Без відеоконтенту сьогодні ніяк, готуємо і його. Інтерв’ю з вампіром, презентація абстракції, огляд паркану, або один день із життя кота – в загальному: камера на запис, мікрофон заряджений, штатив стоїть.

ЗНЯТИ

Фотозйомка

Робимо фото будь-якої складності, від предметного фото гудзика, до унікальних лукбук та кампейн. А влсна студія зменшує витрати на зйомку.

Сфотографувати

Розробка рекламних кампаній

Знаходимо індивідуальний шлях просування, вивчаємо цільову аудиторію, розробляємо стратегію,  таргетовану рекламу, малюємо графіку, залучаємо блогерів, організуємо посів і ось це ось все.

Знайти свій шлях

Створимо все з нуля або добавимо те, чого нема

СТВОРЮЄМО КОМУНІКАЦІЮ , А НЕ ВЕДЕМО ГРУПИ

Можна заздалегідь визначити стратегію просування, тон і стиль спілкування, логіку появи контенту … , а можна просто постити мемасікі в соцмережах – це, як кажуть в Одесі, дві великі різниці. Перша різниця нам ближче

Працюємо відкрито та чесно

У вас завжди є доступ до актуальної інформації по проекту

Не придумуємо ціни

Вартість послуги  залежить від завдання, а не від розміру Вашого гаманця.

Постійно в потоці

Якщо щось потрібно зробити на вчора – робимо

Розмовляємо так, щоб ви розуміли

Не зловживаємо спецтермінами типу MARK UP, BTL, Фейсінг, говоримо зрозумілим текстом.

ЩО ВІДРІЗНЯЄ НАС ВІД КОНКУРЕНТІВ?

Працюємо на результат

Не продаємо лайки і охоплення, наша мета – лояльність і зростання продажів. Відстежуємо показники не від звіту до звіту, а кожен день

Індивідуальний підхід та повне занурення

Виділена команда під проект, ідеї і нові шляхи розвитку не тільки на старті, а протягом всієї співпраці

Мислимо без шаблонів

Любимо нестандартні завдання та знаходимо цікаві рішення

КЕЙСИ

Наша команда – досвідчені аналітики, дизайнери, фотографи та маркетологи. Ми створюємо красиві бренди та творчі кампанії, які трансформують бізнес.

ЕТАПИ РОБОТИ

Інтернет-маркетинг дуже сильний інструмент, але багато людей його недооцінюють, або взагалі не розуміють як він працює. Якщо ваша ціль підняти впізнаваність в соціальних мережах, чи здійснювати інтернет-продажі, то без хорошого маркетингу буде не просто це зробити. Маркетинг ефективно працює над свідомістю аудиторії, а ми продумуємо для нього правильні кроки.

АНАЛІЗ

Ми проаналізуємо ваші сторінки в соцмережах, знайдемо їхні сильні та слабкі сторони. А також вивчимо бізнес конкурентів у галузі. На основі цих даних вибудуємо план дій для успіху вашої справи.

СВІЖА ІДЕЯ

Команда RAZA MARKETING AGENCY це вулик креативних людей. Свіжі ідеї та останні актуальні тенденції у просуванні соцмереж обов’язково будуть привертати увагу до вашого бізнесу.

СТРАТЕГІЯ

Стратегія необхідна компанії для побудови іміджу в соціальних мережах та діалогу із споживачами. Маючи в арсеналі дані аналізу та геніїв креативу розробимо стратегічний план, сформуємо шлях досягнення поставлених цілей.

РЕАЛІЗАЦІЯ

Ми запустимо в дію план досягнення мети вашого бізнесу і будемо пильно слідкувати за ним аналізуючи, корегуючи та автоматизовуючи процес.

НАШІ КЛІЄНТИ

Ми прикладаємо максимум зусиль для успішного і взаємовигідного співробітництва. Більшість наших клієнтів стають постійними бізнес-партнерами

Консультація

Якщо у вас є питання про нашу роботу, або вам потрібна допомога в інструментах SMM / Фотопродакшн / Відеопродакшн / Дизайн для соцмереж – напишіть нам.

Запит на пропозицію

Якщо ви хочете отримати комерційну пропозицію, створену спеціально для вас – клікніть на кнопку нижче. Порекомендуємо послуги і розрахуємо бюджет.

Підписатися на розсилку

Якщо вам цікаво дізнаватися про наші акції та новинки у виробництві контенту, роботі з репутацією і просуванні в соціальних мережах – підпишіться на нашу розсилку.

НАШ INSTAGRAM

Instagram has returned invalid data.