fbpx

НАШ БЛОГ

02 Гру 2019

Як збільшити продажі перед Новим Роком

В грудні на подарунки люди спускають навіть ті гроші, яких у них немає.

Не пропустіть золотий час! Його майже не залишилося!

За пару тижнів в грудні деякі підприємці отримують більший дохід, ніж за весь рік. Решта ж спостерігають за тими хто збагачується.
Тому ми підготували для вас список порад як бути в числі перших.

Новорічний товар

Проаналізуйте тенденції – що саме актуально для покупців в цьому році і прорахуйте необхідну кількість товару. Точно вкажіть які товари є в наявності, а яких немає.

Доставка

Уточніть із партнерами-перевізниками кінцеві строки доставки до 31 грудня та повідомляйте про них покупців. Не забудьте про подарункове упакування (закладіть собівартість пакування у ціну покупки).⠀

Дизайн сайту

Створіть святкове оформлення, тематичні рекламні банери, на яких вказуйте важливу для цього періоду інформацію.

Канали трафіку

Створіть грудневу стратегію SEO: адаптуйте ключові слова і платне пошукове просування до головних свят року. Грудень – хороший час для виходу на прайс-агрегатори та маркетплейси, якщо вашого магазину ще на них немає.

Обслуговування клієнтів

Починайте спілкування з привітання із прийдешніми святами. Уникайте будь яких суперечок щоб не зіпсувати клієнтам передсвятковий настрій, і собі репутацію.

Навігація по сайту

Тимчасово додайте новорічні групи товарів в структуру каталогу і в меню сайту. Є приклад, коли таке рішення суттєво збільшило продажі. Додайте супутні товари для додаткових продажів, і спростіть процедуру оформлення замовлення.

Сертифікат на покупку

Якщо не маєте – зробіть. Багато людей не знає що дарувати, і сертифікат дуже виручає. Розкажіть про нього на головній сторінці і опишіть детально всі умови.

Реклама

Всі знають що без реклами зараз “далеко не заїдеш”. Але просто запустити рекламу це не гарантія успіху!

Важливо правильно управляти рекламою щоб вона принесла бажаний результат

  1. Створіть рекламний календар подій та пропонуйте щоденні тематичні знижки
  2. Створіть полювання за скарбами із призом переможцям. Нехай ваші клієнти переглянуть якнайбільше товарів у пошуках зображення сніговика (наприклад)
  3. Нагадайте клаєнтам про програму лояльності: що чим більше у вас куплять, тим більше знижок або бонусних безкоштовних товарів отримають.
  4. Анонсуйте майбутні святкові акції, створіть ажіотаж і ефект очікування.

Користуйтесь нашими порадами і свято для всіх буде щасливим ) 🎄 ⠀

Raza|SMM

RAZA|SMM

Ми маркетинг агенція повного циклу RAZA|digital. У нашому арсеналі 8 років досвіду, дружна команда, професійне обладнання та власна фотостудія у м.Львів. Ми створюємо фото контент будь-якої складності: зйомка одягу, взуття, аксесуарів для інтернет-магазинів і модної індустрії. Premium якість. Повний пакет послуг з фотографування одягу (предметна, каталожна, рекламна) і відеозйомка для фешн брендів (відео-дефіле, промо ролики, івент-відео, зйомка бекстейджа). А ще великий спектр дизайнерських послуг: дизайн логотипу, розробка макетів для зовнішньої релами, дизайн каталогів, та друкованої продукції.