НАШ БЛОГ

15 Сер 2019
Dyzajn bez nazvy 34 ovau6jyxjs2lrrvjgbn0jplmmo66yrq9oqp8e7s1p0 - Як вибрати нішу для бізнесу

Як вибрати нішу для бізнесу

Вільні сегменти ринку можна знайти практично в кожній сфері підприємницької діяльності. Найголовніше – вчасно розглянути їх перспективи.

Вибираємо сферу діяльності

Перед тим як визначитися з вибором актуальної ніші для бізнесу 2019 року, необхідно вирішити, чим ви хочете займатися – виробництвом або наданням послуг

Якщо говорити про вибір напрямку діяльності в загальних рисах, то останнім часом найвищу рентабельність показує «зелений бізнес».

Це може бути:

  • Переробка вторинної сировини
  • Альтернативні джерела енергії
  • Вирощування лікарських рослин
  • Вирощування екологічно чистих овочів і фруктів
  • Виготовлення натуральної косметики

 Сучасні люди стурбовані станом навколишнього середовища, тому будь-який бізнес, пов’язаний з поліпшенням екологічної обстановки, приречений на успіх. Поцікавтеся, які проекти шукають інвестори в 2019 році, підберіть відповідну ідею і постарайтеся переконати їх вкласти в неї гроші. При грамотному підході, будь-яка вільна ніша в бізнесі 2019 року може стати високоприбутковою і перспективною.

Щоб не помилитися з вибором, орієнтуйтеся на ті сфери діяльності, в яких ви маєте певні знання і навички

З першого погляду може здатися, що порожня ніша для бізнесу з нуля – це найкращий варіант для починаючого підприємця. Але, якщо ви є новачком в якійсь певній сфері, навряд чи вам вдасться грамотно розробити стратегію і прорахувати всі можливі ризики. Тому перед тим як прийняти рішення, яку бізнес-нішу зайняти, потрібно об’єктивно оцінити свої знання і фінансові можливості.

Особливості вибору

Далеко не всі свіжі ідеї показують на практиці високу прибутковість. Перед тим як вибрати вільну нішу для малого бізнесу 2019 року, необхідно знайти відповіді на кілька запитань:

  1. На яку цільову аудиторію буде орієнтований ваш бізнес?
  2. Чи зацікавить ваша ідея споживачів?
  3. Чому клієнти будуть вибирати саме ваш товар або послугу?
  4. Чи є недоліки у обраного вами напрямку діяльності?

Визначаючи цільову аудиторію, потрібно обов’язково звернути увагу на віковий діапазон потенційних клієнтів, гендерний чинник, а також на їх соціальний статус і рівень доходів. Не забувайте, що вибір ніші для бізнесу з нуля – це дуже важливий і відповідальний етап, від якого багато в чому залежить успіх вашої майбутньої справи.

Особливо ретельно вивчіть всі слабкі місця нової ніші для бізнесу 2019 року і її недоліки. Збирайте корисну інформацію в соціальних мережах або проведіть невелике опитування серед своїх друзів і знайомих. Після того як ви ретельно проаналізуєте отримані результати, можна приступати до розробки бізнес плану.

За останнє десятиліття список працюючих ніш бізнесу суттєво оновився. В наступній статті читайте про ідеї для бізнесу в 2019 році, які гарантовано будуть приносити непоганий стабільний дохід.

Raza|SMM

RAZA|SMM

Ми маркетинг агенція повного циклу RAZA|digital. У нашому арсеналі 8 років досвіду, дружна команда, професійне обладнання та власна фотостудія у м.Львів. Ми створюємо фото контент будь-якої складності: зйомка одягу, взуття, аксесуарів для інтернет-магазинів і модної індустрії. Premium якість. Повний пакет послуг з фотографування одягу (предметна, каталожна, рекламна) і відеозйомка для фешн брендів (відео-дефіле, промо ролики, івент-відео, зйомка бекстейджа). А ще великий спектр дизайнерських послуг: дизайн логотипу, розробка макетів для зовнішньої релами, дизайн каталогів, та друкованої продукції.