НАШ БЛОГ

14 Тра 2019
My Post 28 ovat3eyuz4hscaq6zwl9835o632zghcmn0se0ft6s4 - Як в Фейсбук виділити текст жирним або курсивом?

Як в Фейсбук виділити текст жирним або курсивом?

Поговоримо про форматування тексту публікацій в Фейсбук. Крім цього ми також підкинемо Вам кілька ідей, як використовувати спеціальні символи в публікаціях, щоб зробити їх більш цікавими і привабливими.

Багато хто, включаючи навіть найзапекліших сммщиків, відразу подумають, що в Фейсбук така фішка не пройде і що це можливо тільки, наприклад, в Google+. Але ж ні, друзі! Хоч це і трохи складно уявити, але відформатувати текст можна навіть в Фейсбук! Не дивлячись на те, що можливість така існує, практично ніхто про неї не знає, тому користуються нею лічені одиниці.

Цей варіант, звичайно, підійде не всім і про це ми розповімо нижче.

То ж як в Фейсбук виділити текст жирним або курсивом?

Не намагайтеся відформатувати текст в Фейсбук через мову HTML або через всякі там зірочки**. Фейсбук цього не зрозуміє! А розуміє він тільки юнікод (докладніше про це читайте в Вікіпедії), тобто Спеціальний стандарт кодування символів, де кожна буква будь-якої мови або символ закодовані в певний цифро-буквений номер.

Але Ви не лякайтеся, що все так складно! Програміст Gregory J Schoppe зробив спеціальну сторінку на своєму сайті, де можна в звичному нашому оку редакторі, відформатувати будь-який текст в зрозумілому для Фейсбук мовою Юнікод.

Використовуйте інструмент – Facebook format tool

Все, що Вам потрібно – це надрукувати потрібний Вам текст у віконці редактора і відформатувати його, як подобається. Коли закінчите, просто скопіюйте текст і вставте його в публікацію Фейсбук.

Facebook format tool

Використовуйте символи для привернення уваги користувача до найважливіших моментів в тексті.

Палицю перегинати і заповнювати пост символами, звичайно, не варто, але розставити акценти такі символи точно допоможуть. Ми особисто використовуємо символи стрілок і букв/цифр в кружочках для оголошення умов конкурсів в Фейсбук. Це відразу привертає увагу і користувач не пропустить найважливіше.

Обов’язково спробуйте!

Raza|SMM

RAZA|SMM

Ми маркетинг агенція повного циклу RAZA|digital. У нашому арсеналі 8 років досвіду, дружна команда, професійне обладнання та власна фотостудія у м.Львів. Ми створюємо фото контент будь-якої складності: зйомка одягу, взуття, аксесуарів для інтернет-магазинів і модної індустрії. Premium якість. Повний пакет послуг з фотографування одягу (предметна, каталожна, рекламна) і відеозйомка для фешн брендів (відео-дефіле, промо ролики, івент-відео, зйомка бекстейджа). А ще великий спектр дизайнерських послуг: дизайн логотипу, розробка макетів для зовнішньої релами, дизайн каталогів, та друкованої продукції.