Dark

Light

Dark

Light

На верх

Головний колір 2020 року версії інституту кольору Pantone

Інститут кольору Pantone визначив наймодніший колір 2020 року. Який відтінок прийде на зміну «живому коралу»?

Інститут Pantone вже протягом двох десятків років вибирає колір року, який стає орієнтиром для всіх світових дизайнерів одягу, інтер’єрів, меблів і графічних дизайнерів.

На сайті інституту Pantone з’явилося повідомлення, що найголовнішим кольором 2020 року стане колір, який безпосередньо пов’язаний з природою спокоєм і комфортом – “колір океану” – тобто всі відтінки синього, зеленого і бірюзового.

l 1024x1024 - Головний колір 2020 року версії інституту кольору Pantone

Фахівці кажуть, що в 2020 році варто звернути увагу на всі відтінки зеленого, а також «гірський блакитний». У дизайні інтер’єру можна віддавати перевагу пастельним кольорам, зокрема це може бути рожевий колір.

g 1024x1024 - Головний колір 2020 року версії інституту кольору Pantone

Для тих, хто любить яскраві кольори, теж є хороша новина. Крім спокійних морських відтінків, в тренді будуть агресивний вогненно-червоний (Flame Scarlet) і шафрановий (Saffron) кольори.

j 1024x1024 - Головний колір 2020 року версії інституту кольору Pantone

“Мода часто є показником того, що відбувається в світі і навколо нас. З точки зору колористики і дизайну, всепоглинаючий блюз повинен бути замінений більш спокійним варіантом. Йдеться про те, щоб дійти до певного балансу в світі. Ми хочемо експресії, тому виводимо на позиції лідера “гарячі кольори”. Але в той же час ми розуміємо, що потрібні хвилини спокою, щоб компенсувати всю суєту, що відбувається в світі навколо нас “, – прокоментувала вибір Pantone його виконавчий директор Леатріс Ейсман.

Author avatar
iri_raza
https://raza.com.ua