НАШ БЛОГ

21 Жов 2019
Bleached Coral dezeen 2364 col 4 1704x1136 ovaz6orh9snspk80loq5vr6ovybh2lug4bg2a6oz9w - Головний колір 2020 року версії інституту кольору Pantone

Головний колір 2020 року версії інституту кольору Pantone

Інститут кольору Pantone визначив наймодніший колір 2020 року. Який відтінок прийде на зміну «живому коралу»?

Інститут Pantone вже протягом двох десятків років вибирає колір року, який стає орієнтиром для всіх світових дизайнерів одягу, інтер’єрів, меблів і графічних дизайнерів.

На сайті інституту Pantone з’явилося повідомлення, що найголовнішим кольором 2020 року стане колір, який безпосередньо пов’язаний з природою спокоєм і комфортом – “колір океану” – тобто всі відтінки синього, зеленого і бірюзового.

l 1024x1024 - Головний колір 2020 року версії інституту кольору Pantone

Фахівці кажуть, що в 2020 році варто звернути увагу на всі відтінки зеленого, а також «гірський блакитний». У дизайні інтер’єру можна віддавати перевагу пастельним кольорам, зокрема це може бути рожевий колір.

g 1024x1024 - Головний колір 2020 року версії інституту кольору Pantone

Для тих, хто любить яскраві кольори, теж є хороша новина. Крім спокійних морських відтінків, в тренді будуть агресивний вогненно-червоний (Flame Scarlet) і шафрановий (Saffron) кольори.

j 1024x1024 - Головний колір 2020 року версії інституту кольору Pantone

“Мода часто є показником того, що відбувається в світі і навколо нас. З точки зору колористики і дизайну, всепоглинаючий блюз повинен бути замінений більш спокійним варіантом. Йдеться про те, щоб дійти до певного балансу в світі. Ми хочемо експресії, тому виводимо на позиції лідера “гарячі кольори”. Але в той же час ми розуміємо, що потрібні хвилини спокою, щоб компенсувати всю суєту, що відбувається в світі навколо нас “, – прокоментувала вибір Pantone його виконавчий директор Леатріс Ейсман.

Raza|SMM

RAZA|SMM

Ми маркетинг агенція повного циклу RAZA|digital. У нашому арсеналі 8 років досвіду, дружна команда, професійне обладнання та власна фотостудія у м.Львів. Ми створюємо фото контент будь-якої складності: зйомка одягу, взуття, аксесуарів для інтернет-магазинів і модної індустрії. Premium якість. Повний пакет послуг з фотографування одягу (предметна, каталожна, рекламна) і відеозйомка для фешн брендів (відео-дефіле, промо ролики, івент-відео, зйомка бекстейджа). А ще великий спектр дизайнерських послуг: дизайн логотипу, розробка макетів для зовнішньої релами, дизайн каталогів, та друкованої продукції.