Відеозйомка

Рекламна фотозйомка

Відеозйомка

Проморолик для бренду одягу, взуття – це коротке відео рекламного, або іміджевого характеру. Будь-яка важлива подія в житті вашого бренду – бекстейдж, зйомки лукбука, або Кампейн, показ колекції, відкриття шоу-руму і т.д. – може стати основою відеоролика.
Ми надаємо повний комплекс послуг по створенню промороликів: розробка креативу, написання сценарію, відеозйомка, монтаж, озвучування, музичне та графічне оформлення. Також консультуємо щодо вибору оптимальних каналів просування відео.

Вартість відеозйомки

Відеозйомка бекстейджа, створення промоційного ролика для бренду одягу, взуття, аксесуарів прораховується індивідуально. Цінапромо ролика залежить від сценарію, бажаних параметрів зйомки і обраної локації.

Відеозйомка

Підбір моделей

До будь-якої фото або відеозйомки ми робимо добірку моделей за параметрами замовника

Послуги візажиста

Підготовка образу (базовий макіяж, зачіска, корекція недоліків шкіри) – від 800 грн. / Образ

Підготовка до зйомки

Розпакування товарів, прасування паром, пакування та підготовки до відправки після зйомки – 200 грн. / Год

Підбір музики

До будь-якої відеозйомки ми робимо добірку музики за параметрами замовника.

Ретуш ADVANCED

Ретуш художня (детальне опрацювання моделі, одягу, фону) – від 150 грн. / Фото

Корисні поради

Консультуємо з способом подачі і каналах просування відео

ПРО НАС

Ми маркетингова агенція повного циклу RAZA|marketing. У нашому арсеналі 8 років досвіду, дружна команда, професійне обладнання власна фотостудія у м. Львів. Ми створюємо фотоконтент будь-якої складності: від предметних знімків до складних рекламних проектів. Також надаємо послуги відеозйомки – промо ролики, відео-огляди, навчальне відео. А ще великий спектр дизайнерських послуг: неймінг, дизайн логотипу, розробка макетів для зовнішньої релами, дизайн каталогів та друкованої продукції.