Кампейн

Рекламна фотозйомка

Кампейн

Кампейн (campaign – англ. «Рекламна кампанія») – це рекламна зйомка, результат якої буде використаний для рекламної кампанії колекції, або бренду. Головна мета Кампейн – передати настрій колекції, філософію бренду. Знімки Кампейн повинні бути адаптивні під майбутні рекламні матеріали (піддаватися кадруванню під різні рекламні носії, нанесення лого, слоганів і т.д.)

Кампейн, як і лукбук, є технічно трудомістким видом фотозйомки, вимагає окремої команди фахівців і більш складної пост-обробки.

Вартість зйомки кампейну

Зйомка Кампейн одягу, взуття, аксесуарів прораховується індивідуально. Ціна такої зйомки залежить від загальної концепції, бажаних параметрів фотозйомки, кількості і рівня моделей, обраної локації і ін.

Кампейн

Підбір моделей

До будь-якої фото або відеозйомки ми робимо добірку моделей за параметрами замовника

Послуги візажиста

Підготовка образу (базовий макіяж, зачіска, корекція недоліків шкіри) – від 800 грн. / Образ

Підготовка до зйомки

Розпакування товарів, прасування паром, пакування та підготовки до відправки після зйомки – 200 грн. / Год

Рeтуш BASIC

Видалення або заміна фону – від 20 грн. / Фото. Ретуш базового рівня – від 50 грн. / Фото

Ретуш ADVANCED

Ретуш художня (детальне опрацювання моделі, одягу, фону) – від 150 грн. / Фото

Логістика

Забираємо та доставляємо назад після зйомки товар в межах Львова – від 250 грн.

ПРО НАС

Ми маркетингова агенція повного циклу RAZA|marketing. У нашому арсеналі 8 років досвіду, дружна команда, професійне обладнання власна фотостудія у м. Львів. Ми створюємо фотоконтент будь-якої складності: від предметних знімків до складних рекламних проектів. Також надаємо послуги відеозйомки – промо ролики, відео-огляди, навчальне відео. А ще великий спектр дизайнерських послуг: неймінг, дизайн логотипу, розробка макетів для зовнішньої релами, дизайн каталогів та друкованої продукції.