НАШ БЛОГ

27 Сер 2019
Dyzajn bez nazvy ovaued0ob8rc76jav74gr8og8voxw9q0fdrevy7c0k - Facebook запускає новий розділ новин де працюватимуть журналісти

Facebook запускає новий розділ новин де працюватимуть журналісти

Компанія Facebook планує створити новий розділ новин. Він називатиметься News Tab. Для роботи над ним мають залучити досвідчених журналістів. Про це пише видання The New York Times.

Як наголошується в публікації, тепер соцмережа хоче покладатися на людей. Facebook довгий час покладався на алгоритми для відбору новин для своїх користувачів, однак всі ми знаємо про випадки поширення недостовірної інформації.

Згідно з планами компанії, журналісти будуть займатися News Tab – новий розділ всередині мобільного додатка компанії, який буде подавати найновіші та найактуальніші новини для читачів. У Facebook заявили, що планують найняти досвідчених журналістів з різних видань і розмістять оголошення про вакансії на своїй дошці оголошень.

Розділ News Tab планується розмістити поза новинною стрічки користувачів Facebook. “Наша мета, щоб News Tab надавала персоналізовані і актуальні для користувачів новини“, – сказала Кемпбелл Браун, глава відділу партнерства в сфері новин Facebook.

Нагадаємо, на початку серпня стало відомо, що Facebook планує запуск власного новинного розділу і запропонувала по $ 3 млн провідним американським новинним виданням за річну ліцензію на розміщення їх контенту в цій новій вкладці.

Facebook зупинила свій вибір в тому числі на The Walt Disney Company, телекомпанії ABC, газеті The Washington Post, агентстві ділових новин Bloomberg і компанії Dow Jones, дочірньому підприємстві The Wall Street Journal. Термін дії кожної ліцензії визначено в три роки.

Raza|SMM

RAZA|SMM

Ми маркетинг агенція повного циклу RAZA|digital. У нашому арсеналі 8 років досвіду, дружна команда, професійне обладнання та власна фотостудія у м.Львів. Ми створюємо фото контент будь-якої складності: зйомка одягу, взуття, аксесуарів для інтернет-магазинів і модної індустрії. Premium якість. Повний пакет послуг з фотографування одягу (предметна, каталожна, рекламна) і відеозйомка для фешн брендів (відео-дефіле, промо ролики, івент-відео, зйомка бекстейджа). А ще великий спектр дизайнерських послуг: дизайн логотипу, розробка макетів для зовнішньої релами, дизайн каталогів, та друкованої продукції.