Dark

Light

Dark

Light

На верх

Facebook запускає новий розділ новин де працюватимуть журналісти

Компанія Facebook планує створити новий розділ новин. Він називатиметься News Tab. Для роботи над ним мають залучити досвідчених журналістів. Про це пише видання The New York Times.

Як наголошується в публікації, тепер соцмережа хоче покладатися на людей. Facebook довгий час покладався на алгоритми для відбору новин для своїх користувачів, однак всі ми знаємо про випадки поширення недостовірної інформації.

Згідно з планами компанії, журналісти будуть займатися News Tab – новий розділ всередині мобільного додатка компанії, який буде подавати найновіші та найактуальніші новини для читачів. У Facebook заявили, що планують найняти досвідчених журналістів з різних видань і розмістять оголошення про вакансії на своїй дошці оголошень.

Розділ News Tab планується розмістити поза новинною стрічки користувачів Facebook. “Наша мета, щоб News Tab надавала персоналізовані і актуальні для користувачів новини“, – сказала Кемпбелл Браун, глава відділу партнерства в сфері новин Facebook.

Нагадаємо, на початку серпня стало відомо, що Facebook планує запуск власного новинного розділу і запропонувала по $ 3 млн провідним американським новинним виданням за річну ліцензію на розміщення їх контенту в цій новій вкладці.

Facebook зупинила свій вибір в тому числі на The Walt Disney Company, телекомпанії ABC, газеті The Washington Post, агентстві ділових новин Bloomberg і компанії Dow Jones, дочірньому підприємстві The Wall Street Journal. Термін дії кожної ліцензії визначено в три роки.

Author avatar
iri_raza
https://raza.com.ua