fbpx

Графічний дизайн та брендинг

Ми створюємо якісні логотипи та фірмовий стиль, брендинг та айдентику для максимально ефективної візуальної комунікації.

Значення графічного дизайну

Дизайн – це невід’ємна частина маркетингових кампаній. Його вплив на клієнта при проходженні всіх етапів контакту з брендом та продуктом важко переоцінити, і, часто, він відіграє вирішальну роль.

Саме дизайн виокремлює Ваш продукт серед безлічі аналогів на ринку, створює настрій та атмосферу, допомагає комунікувати з клієнтами та формує ціну товарів та послуг.

’01 Графічний дизайн – це найважливіший інструмент для розвитку бізнесу в сучасних умовах конкуренції.

’02 Професійний дизайн створює ефективну комунікацію з клієнтами і безпосередньо впливає на успішність компанії або конкретного продукту на ринку.

’03 Ми маємо серйозний досвід в графічному дизайні різного масштабу для малого, середнього і великого бізнесу.

Що ми робимо?

Логотип

Логотип – основа бренду, ядро айдентики і особа компанії. Успішний бізнес починається саме з цього. Навколо логотипу будується вся інша візуальна концепція бренду.

ЗАМОВИТИ

Фірмовий стиль

Фірмовий стиль – сукупність зображень і принципів їх використання, які забезпечують єдність і узгодженість стилю компанії, що є принциповим моментом для будь-якого серйозного бренду.

ЗАМОВИТИ

Брендинг

Брендинг – комплекс заходів, спрямованих на створення цілісного іміджу продукту або послуги. Включає в себе аналіз сфери і цільової аудиторії, планування, маркетингову стратегію, будівництво бренду, айдентику, документацію і просування.

ЗАМОВИТИ

Ребрендинг

Ребрендинг – комплекс робіт зі зміни візуальних складових бренду. Світ реклами постійно змінюється, але бренд завжди повинен виглядати актуально і конкурентно, також в зовнішньому образі повинні відображатися внутрішні зміни компанії.

ЗАМОВИТИ

Брендбук

Брендбук – офіційний документ компанії, в якому описуються цінності бренду, правила використання логотипу та фірмового стилю, ключові візуальні ідентифікатори та інші дані, необхідні для побудови комунікації з клієнтами і партнерами.

ЗАМОВИТИ

Упакування та дизайн продукту

Потенційний споживач знайомиться з товаром через упаковку. Дизайн упаковки є найважливішим чинником, що визначає вибір людини при покупці.

ЗАМОВИТИ

Рекламна продукція, поліграфія

Для підтримки популярності бренду необхідно регулярно нагадувати клієнтам про себе, ділитися актуальною інформацією.

ЗАМОВИТИ

3D-візуалізація
об'єкту

Для підтримки популярності процес створення 3-мірної моделі потрібного об’єкту. Як правило, це використовується для візуалізації точок продажів, кіосків, фудтраків, інтер’єрів і екстер’єрів.

ЗАМОВИТИ

Дизайн інтер'єру для комерційних об'єктів

Ми робимо 3D-моделі і візуалізації інтер’єрів для закладів різного формату.

ЗАМОВИТИ

Додаткові послуги

Ми підібрали оптимальний перелік послуг для кожного пакета. У разі, якщо вам потрібні якісь додаткові послуги або ви хочете розширити існуючу кампанію, ми готові піти вам назустріч і підібрати ті послуги, які будуть максимально ефективними для вашого бізнесу

Створення відеороликів

Проморолик – це коротке відео для просування конкретного товару (послуги) або компанії. В середньому тривалістю від 30 до 120 секунд.

Детальніше

Створення фотоконтенту

Гідні фото – запорука вашого успіху в просуванні своїх товарів і послуг. Якісний контент створюється тут.

Детальніше

Досвід роботи по наступних тематиках

Ми працювали з клієнтами із різних галузей бізнесу. Наша перевага у гнучкості

Індустрія краси та здоров’я

Спортивна тематика

Фото індустрія

Рітейл

Відеопродакшн

Виробництво

НАШІ ПРОЕКТИ

Ми прикладаємо максимум зусиль для успішного і взаємовигідного співробітництва. Більшість наших клієнтів стають постійними бізнес-партнерами

НАШІ КЛІЄНТИ

Ми прикладаємо максимум зусиль для успішного і взаємовигідного співробітництва. Більшість наших клієнтів стають постійними бізнес-партнерами

ПРО НАС

Ми маркетингова агенція повного циклу RAZA|digital. У нашому арсеналі 8 років досвіду, дружна команда, професійне обладнання власна фотостудія у м. Львів. Ми створюємо фотоконтент будь-якої складності: від предметних знімків до складних рекламних проектів. Також надаємо послуги відеозйомки – промо ролики, відео-огляди, навчальне відео. А ще великий спектр дизайнерських послуг: неймінг, дизайн логотипу, розробка макетів для зовнішньої релами, дизайн каталогів та друкованої продукції.