НАШ БЛОГ

06 Тра 2019
1000 NazarRoshchuk dabbf97bd02bf90f38d4d49a6120cae2 ov9zxsivb7mzrzd4276wwyfnwgjk42f2bv95p03ixg - 5 причин встановити Facebook Pixel

5 причин встановити Facebook Pixel

Про Facebook Pixel точно знають ті, хто має онлайн-магазини. Проте він корисний для всіх напрямків діяльності. І, якщо ви не знаєте що це, вам у поміч просте визначення  – Facebook Pixel це спеціальний код, який встановлюється на сайт і допомагає в роботі з аудиторією.

То для чого він потрібний та як може допомогти в роботі?

1. Можна більше дізнатися про відвідувачів сайту.

Pixelдозволяє ближче познайомитися із аудиторією сайту – людьми, які заходять та здійснюють там певні дії. Цю інформацію можна використовувати у своїх цілях)

2. Можна зібрати аудиторії для ремаркетингу.

Налаштування аудиторій для ремаркетингу за допомогою Facebook Pixel дуже гнучке та налаштовуються практично під будь-які варіанти дій. Адже дані аудиторії можна отримати по багатьох параметрах: про всі та про конкретні сторінки, про дії які виконував відвідувач на сайті, проведений час та переглянуті товари і відповідно до них підбирати стратегію роботи з клієнтами.

3. Можна відслідкувати конверсії.

Facebook Pixel дає можливіст відслідковувати конверсії на сайті та робити прив’язку до реклами.

4. Можна створити схожі аудиторії.

Схожа аудиторія – це така, яка схожа на попередню аудиторія. Тому існує висока імовірність в результаті реклами отримати такімж конверсії як від основної аудиторії.

5. Можна використовувати дані для оптимізації показу реклами.

Таким чином реклама буде показана тільки тим, хто точно на неї відреагує, а не всім підряд.

Raza|SMM

RAZA|SMM

Ми маркетинг агенція повного циклу RAZA|digital. У нашому арсеналі 8 років досвіду, дружна команда, професійне обладнання та власна фотостудія у м.Львів. Ми створюємо фото контент будь-якої складності: зйомка одягу, взуття, аксесуарів для інтернет-магазинів і модної індустрії. Premium якість. Повний пакет послуг з фотографування одягу (предметна, каталожна, рекламна) і відеозйомка для фешн брендів (відео-дефіле, промо ролики, івент-відео, зйомка бекстейджа). А ще великий спектр дизайнерських послуг: дизайн логотипу, розробка макетів для зовнішньої релами, дизайн каталогів, та друкованої продукції.